• 23.10.2015.

Prijateljska utakmica sa veteranma Smedereva

Dana 23.10.2015. na terenu Ade Ciganlije odigrana je prva u nizu prijateljskih utakmica između udruženja veterana reprezentacija fudbalskih klubova Beograda i Smedereva gde je ekipa domaćina, reprezentacija fudbalskih klubova Beograda pobedila rezultatom 2:1 golovima Makaran-a u 36 minuti i Radojičić-a u 69. minuti utakmice. Gol za goste je postigao Branežac S. u 65-tom minutu utakmice.

Sastav reprezentacije veterana fudbalskih klubova Beograda činili su: Osmajlić (kapiten),Savić, Kuljić,Krantić, Babeu, Zunić, Radojičić, Akaratović, Makaran, Topalović, Divjak, Ceković, Stanojković, Djorić.

Sastav reprezentacije veterana fudbalskih klubova Smedereva činili su: Branežac S.( kapiten) , Barjaktarević, Milosević, Veselinović, Stojanović, Jovanović, Krstić, Marković, Maksimović, Jovanović, Dišić, Radanović, Ranković, Jović, Stamenović, Pajić.